sobota, 5 września 2015

Lepus Lunarem Sailor Moon Cosplay Project.

Cześć!

Wiecie, że mam obsesję na punkcie Sailor Moon? Tego nie da się nazwać lubieniem, to jest uwielbienie dla całej serii. Sailor-obrazki, sailor-figurki, sailor-mangi, sailor-ubrania, sailor-dodatki, czyli całe moje życie. Seria, którą kocham od dziecka. Pamiętam, jak w przedszkolu zawsze byłam Sailor Mars, bo miała takie piękne, czarne włosy. Zawsze o takich marzyłam. Teraz moje serduszko należy głównie do Usagi, ale Rei też tam ma swoje miejsce. (。♥‿♥。)
Miała być notka specjalna, jak obiecywałam. I taka też będzie, bo dzisiaj mam dla Was wywiad z grupą najprawdziwszych Sailor Senshi i innych sailorkowych postaci! Lepus Lunarem Sailor Moon Cosplay Project
Zapraszam do poznania tej cudownej grupy! ٩(♡ε♡ )۶

Usako, skąd pomysł na stworzenie tej grupy?

Usako (Sailor Moon):  Hmm...w sumie pytanie, na które odpowiedź już jest znana od czasu poprzedniej grupy, która tak na prawdę była pierwszą tego typu próbą. Sam pomysł świtał od dawien dawna, jeszcze za czasów pierwszej edycji Sailor Moon na Polsacie, za czasów zabaw na podwórku. Kiedy już dorosłam, zyskałam pewną niezależność, pomysł z lat dziecięcych powrócił, za sprawą Internetu i musicali poświęconych Sailor Moon, które tam znalazłam i w których pomimo wielkiego kiczu zakochałam się. Tym sposobem trafiłam do fanowskich grup, amatorsko tworzących musicale. Pomysł kiełkował z kilka lat, zanim odważyłam się spróbować kogokolwiek zapytać o to, czy ma podobne marzenia.

A reszta? Jak to się stało że dołączyliście?

Kami (Tuxedo Kamen): Mnie do grupy namówił pewien znajomy, którego już tu nie ma. Powiedział, że skoro jestem oldfagiem i lubię stare anime jakim są Sailorki to na pewno mi się spodoba. Z początku miałam straszne obawy, ale przemyślałam to i owo, i napisałam do Usako, a potem no cóż... stało się :)

Anlin (Sailor Jupiter): Ja się zafascynowałam cosplayem już jak byłam w gimnazjum. Jak poszłam na studia stwierdziłam, że w końcu chce coś w tym kierunku zrobić więc napisałam do Usy za czasów jeszcze starej grupki - Tsuki no Odango i się przyłączyłam :) Później niestety TnO się rozpadło a ja zostałam w jednym z odłamów w Lepus Lunarem.

Rei (Sailor Mars): Ja dołączyłam, za namową mojej przyjaciółki, która jest Ami, którą przekonał nasz Mamoru. Początkowo aplikowałam na inną postać,jednak okazało,że się nie do końca spełniam wymagania, ostatecznie zostałam Sailor Mars i jestem zadowolona. 

Shana (Sailor Saturn): Zupełnie przez przypadek. Kocham Sailor Moon od dziecka, i kiedy odkryłam, że są ludzie podzielający te miłość nie wahałam się :) Na moje szczęście wolna była też moja ukochana postać Sailor Saturn więc można to nazwać spełnieniem marzeń :)

James (Sailor Venus): Grupę znałam już wcześniej, bowiem dwukrotnie miałam przyjemność cykać im konwentowe foty. A jeśli mam być szczera i dokładna w samym dołączeniu, po napisaniu komentarza pod postem na fanpage, Usako napisała najpierw, bym dołączyła do "wspólnego" oglądania Sailorek, a potem napisała na priv, prezentując ofertę dołączenia jako Sailor Venus albo Sailor Saturn. A że o wiele bardziej przydałaby się Venus, to na nią się zdecydowałam. Jak mi później powiedziano - trafiłam w dziesiątkę XD"

Pers (Sailor Neptune): Ah, wszystko dzięki mojej drogiej Uran, która zapisała mnie bez mojej wiedzy. Na szczęście zrobiła to mniej więcej w tym samym czasie, w którym dostałam sailorkowego szału i zabierałyśmy się za robienie naszych postaci (poza Lepusem), więc złość szybko mi przeszła. : p

Tino (Sailor Uranus): Parę lat temu rolę Haruki i Sailor Uran zaproponowała mi nasza Usagi, ale wtedy odmówiłam, głównie z tego powodu, że miałabym problem z dojazdem na spotkania. Kiedy na początku tegorocznego lata zabrałyśmy się z naszą Neptun za robienie strojów w duecie, zwróciłam uwagę, że obie postacie w Lepusie akurat znów są wolne. Więc nas zapisałam :D


Jak sobie dajecie radę z robieniem strojów i dodatków? 

Anlin (Sailor Jupiter): Na początku we wszystkim pomagała mi Usa, później z czasem nauczyłam się sama z pomocą mamy. Nie było tak źle :D A po zrobieniu mundurka i senshi nabrałam pewności siebie i nawet udało mi się zrobić klucz Pluto. Pierwszy tak duży "projekt" w moim życiu xD

Rei (Sailor Mars):  Dodatkami, przeważnie zajmuje się chętna osoba, bo ja osobiście nie znam się na tym zbyt dobrze. Ze strojami całkiem dobrze. To jest pracochłonne, chodzi o to żeby wszystko dopracować. Ale najważniejsze,że efekt jest zadowalający. Chociaż, bardzo duża zasługa w tym Usy

Usako (Sailor Moon):  To sprawa bardzo indywidualna. Jedni radzą sobie lepiej w tworzeniu wykrojów, kolejni w dłubaninie z elementami biżuteryjnymi, a następne osoby tworzą wszystko samodzielnie z drobnymi wskazówkami, a jeszcze inni są szczęśliwymi posiadaczami strojów zrobionych specjalnie dla nich w całości przez kogoś z grupy. Ewidentnie w kupie siła i we wspólnym rozwiązywaniu spraw związanych z kompletowaniem kostiumów. Każdy z nas się uczy i pomału odkrywa kolejne zdolności, dzięki zabawie w cosplay. Faktem jest, że osobiście prawdziwe szycie zaczęłam niespełna pięć lat temu, właśnie z poprzednim prowadzonym przeze mnie projektem. Od tego czasu szyję dla siebie samodzielnie, z mam nadzieję coraz lepszym skutkiem :)

Kami (Tuxedo Kamen): Szycie nie jest moją mocną stroną ;___; Pelerynę szyła mi Usako, muszkę zrobiła Anlin, a reszta stroju jest kupna. Przyznam, że dużo frajdy, jak i męki przeżyłam podczas robienia krzyża dla Tuxa. Efekt jednak przerósł moje oczekiwania. Wolę dłubaninę niż szycie, dlatego moje przyszłe stroje prawdopodobnie zlecę do zrobienia krawcowej.

Shana (Sailor Saturn): Myślę skromnie, że tkwi we mnie dusza artysty jednak :) mimo ze potwornie bałam się, że nic mi nie wyjdzie brnęłam w zaparte i okazało się, że umiem szyć i idzie mi całkiem nieźle. Dodatki też dały mi nieźle popalić więc jestem bardzo dumna z siebie. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie jeśli chodzi o stroje i czekam już na materiały na kolejne.

James (Sailor Venus):  Usako jest masterem w obrabianiu spódnic i kołnierzy. Ja trochę podłubałam przy kilku dodatkach eternalowych. Staram się jednak stroje kończyć sama ze wskazówkami ze strony lepiej się znających : )

Pers (Sailor Neptune): Tworzenie stroju Sailor Neptune jest tak naprawdę moją pierwszą przygodą z szyciem, więc trochę jeszcze mi nie idzie, ale pod okiem doświadczonej w temacie Uran szybko nabieram skilla. 

Tino (Sailor Uranus):  Od paru lat dłubię już sobie trochę w cosplayu, więc trochę już umiem, a co do reszty - powoli i do przodu! Zawsze miło, kiedy jest okazja nauczyć się czegoś nowego. Co do samych strojów Senshi, pomocy udzieliła nam nasza niezastąpiona Usa.


Co Wam daje bycie w tej grupie i zajmowanie się cosplayem? 

Rei (Sailor Mars):  Przede wszystkim świadomość,że można razem stworzyć coś fajnego. Dać od siebie innym ludziom, a przede wszystkim udowodnić sobie,że można.

Kami (Tuxedo Kamen): Ja zacznę od tego, że nigdy nie czułam się cosplayerem w 100%. Jest to dla mnie zabawa, cieszę się, że dzięki temu projektowi mogę wypełnić lukę w moim dość ubogim życiu towarzyskim. ( no-life i gamer to ja) Dla mnie ten projekt to przede wszystkim ludzie, którzy podzielają pasję do serii Sailor Moon. To też przygoda i przyjaźnie na lata :D

Shana (Sailor Saturn):  Ogromna frajda i świetna zabawa, bo tu kostium, tu jakiś konwent . Po za tym świetni ludzie, których cieszę się, że poznałam :) Po za tym to też ogromna satysfakcja stworzyć całą postać i wcielić się w nią .

Anlin (Sailor Jupiter): Możliwość zajęcia się czymś w wolnej chwili i satysfakcje z tego, że jednak coś potrafię zrobić :D Poznałam tutaj także świetnych ludzi (jak i niestety poznałam złą stronę ludzkiej natury). Projekt daje mi także możliwość zdobycia doświadczenia na polu fotograficznym.

Usako (Sailor Moon): Łosz...temat rzeka :P Bycie w grupie, jakiejkolwiek grupie daje dużo radości. Świadomość, że robi się coś wspólnie powoduje, że ma się ciągle chęć na więcej. Mam to szczęście, być otoczoną na prawdę różnorodnymi osobami, barwnymi postaciami, które zagościły w moim życiu i mam nadzieję, tak prędko z niego nie będą chciały wyfrunąć. Więź jaka powstaje przy tworzeniu czegoś jest niedoopisania, tego trzeba doświadczyć na własnej skórze. Sam cosplay jest dodatkiem, to on umożliwia poznanie ciekawych ludzi, wspólne wyjazdy, przedsięwzięcia i okazje, na które nie byłoby czasu, gdyby się w to nie weszło po samą szyję, jak nie lepiej hehehe. Same przebieranki niesamowicie rozwijają, zmuszają do pracy nad sobą, nad swoimi umiejętnościami, to nieustanna nauka i ekscytacja kolejnymi postępami. Cosplayerką się nie czuję, nie czuję się na tyle dobra, by zasłużyć na to miano.

Pers (Sailor Neptune):   Przede wszystkim wiele radości! Poznaję nowych ludzi, nabywam nowe umiejętności i zawsze mam jakieś zajęcie. To więcej, niż mogłabym marzyć – no i mama przestała narzekać, że się nie socjalizuję…

Tino (Sailor Uranus): Okazję do świetnej zabawy i pracy z genialnymi i przemiłymi ludźmi. Do tego mam motywację do zdobywana nowych umiejętności, bo, jak wiadomo – w grupie raźniej.

James (Sailor Venus):  sam cosplay to dla mnie osobna bajka, bo zajmuję się tym również poza projektem. W grupie jest to komfortowe, bo nie jest się samotnym w planowaniu strojów. Takie "odgrywanie roli" jest fajne jak ma się z kim. Poza tym sam projekt to nie tylko cosplay. to przede wszystkim ludzie, z którymi można zrobić wiele i się świetnie bawić~ : 3  A propos zabawy, jakie macie najfajniejsze wspomnienie związane z grupą?

Rei (Sailor Mars):  Zdecydowanie Pyrkon, kiedy wreszcie poznałam całą grupę. Było miło i pozytywnie. Na Pyrkonie cała atmosfera była radosna. Ludzi podchodzili, robili sobie z nami zdjęcia. To było ciekawe doświadczenie.

Shana (Sailor Saturn):  Do grupy dołączyłam dość niedawno i ciężko mi określić bo było wiele fajnych rzeczy, mimo że głównie internetowych bo mieszkamy od siebie dobry kawałek. Na razie najfajniej było się dowiedzieć, że nikomu nie przeszkadza wyrośnięta Hotaru haha :)

Kami (Tuxedo Kamen): Ja mam dwa Emotikon ;) Pierwsze to było jeszcze za czasów TnO, kiedy pojechaliśmy dużą grupą na sesję w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Jest to miejsce dość oblegane przez młode pary, więc ja w stroju Endymiona, a Usako w sukni Serenity byliśmy brani nie raz za młodą parę. Jakieś siostry zakonne nawet nas błogosławiły, mamy nawet wspólne zdjęcie "jako młoda para" przy czyimś ślubnym samochodzie. Drugie wspomnienie to Pyrkon, a raczej Piórkon ... moja peleryna była cała w piórach ze skrzydeł Usy ... i te skrzydła były powodem śmieszków na całym konwencie, nie wspominając już o słynnym już w całej grupie cytacie "Anioł, nie kobieta".

Usako (Sailor Moon): Trudne pytanie :) Praktycznie każde doświadczenie jest ważne, i tym samym zasługuje na uwagę i jest dla mnie równie fajne. Z takich przełomowych przeżyć, zawsze będą to jakieś pierwsze wspólne spotkania, ot czy podczas pierwszych prób do przedstawienia (backstage zawsze rządzi), o którym marzymy. Najbardziej jednak cieszą mnie te pierwsze spotkania w strojach, te miny osób, które po tygodniach męczarni z szyciem, mogą założyć pełny kostium są bezcenne. Wiesz, ten błysk w oku, który jest nie do podrobienia, taki szczery i radosny, gdzieś prosto z serca :)

Anlin (Sailor Jupiter): Pomidorówka w Skierniewicach i Pyrkon ;)

 James (Sailor Venus):  Tyle wspomnień, że mam dylemat, które wybrać... Chyba pierwsze spotkanie (dla mnie) z większą ekipą w Katowicach, które zaczęło się od morderczego biegu, poprzez samo spotkanie i świetną zabawę w trakcie wspomnianej przez Usę próby, aż po wielkie oczy przechodniów, gdy nas mijali na ulicach miasta : 3

Anlin (Sailor Jupiter): ah no tak zimowe Katowice najlepsze

Kami (Tuxedo Kamen): A twoje urodziny niespodzianka ?

Anlin (Sailor Jupiter): urodziny niespodzianka też najlepsze


Pers (Sailor Neptune):    Jestem w grupie od niedawna, więc wspólnych wspomnień aż tak wiele nie mam, ale jednym z moich ulubionych jest siedzenie jako Michiru Kaioh z Haruką i naszą Sailor Moon na ławce przed CK ZAMEK we Wrocławiu po Dniach Fantastyki i oglądanie reakcji ludzi na nasze włosy i stroje, gdy przejeżdżali ulicą.

Tino (Sailor Uranus):  Tylko jedno? Jestem w grupie do niedawna, a już mam naprawdę sporo świetnych wspomnień! Ale myślę, że najbardziej zapamiętałam chwile po Dniach Fantastyki, kiedy czekałyśmy na transport i ludzie na ulicy przezabawnie reagowali na nasze stroje. Niektórzy prawie że powypadali z samochodów :P

 
 Jakie macie plany związane z cosplayem? Te grupowe i indywidualne.

 Shana (Sailor Saturn):  W pierwszej kolejności chce wyczerpać tematykę Sailor Saturn bo sprawia mi to ogromna frajde. Mam też w planach dalszych zrobić na pewno Disney'owską Belle i wierzę, że w końcu się zbiorę i zrobię z siebie porządnego assasyna :)

Kami (Tuxedo Kamen):  Plany, ehhh nie lubię planować, bo zwykle wtedy mi nic nie wychodzi :< ( a buu) Mogę zdradzić, że to będzie jedna z moich wymarzonych postaci, wolałabym (póki nie będę pewna, że stój już mam) nie zdradzać co to będzie, więc zostawię niespodziankę aż do Pyrkonu

Rei (Sailor Mars):  Chce skupić się na mojej postaci Sailor Mars, skompletować wszystkie stroje i cieszyc się do woli

Usako (Sailor Moon): W naszej ekipie strojów zostało mi jeszcze trochę do stworzenia, z racji na postać Usagi, mam tego chyba najwięcej. Przez ten czas nabawiłam się lekkiej nerwicy na widok białych sukienek, których Usagi przez całą serię ma co najmniej kilka :P Z pozostałych planów, na pewno wreszcie chcę zająć się strojami z disneya, ponieważ podobnie jak Sailor Moon, towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Zostaję też wierna innym seriom z działu mangi, natomiast nie chcę zdradzać konkretów, do momentu jak się za nie zabiorę.

James (Sailor Venus):  oczywiście trzeba zrobić masę strojów, którymi dysponowała szafa Minako/Venus, a trochę ich jest. Poza Sailorkami planów cosplayowych mam dużo... najbliższym chyba i najbardziej zrobionym jest March Hare z serii "Are you Alice?". Aczkolwiek są plany wzięcia się za Dragon Ball XD"

 Anlin (Sailor Jupiter): Oprócz pozostałych strojów Jupitera, moim marzeniem jest skompletowanie cosplayu Bulmy z Dragon Balla :D

 Pers (Sailor Neptune):   Razem z Uranem tworzymy Fighting Patriarchy by Moonlight Cosplay Duo i mamy wiele wspólnych planów, wśród nich np. Sherlock Holmes i John Watson, Korra i Asami Sato czy Utena Tenjou i Anshii Himemiya. Nie możemy też zapomnieć o wszystkich tych wersjach Sailor Uranus i Sailor Neptune, które będziemy robić w ramach Lepusa.

Tino (Sailor Uranus):  Razem z naszą Neptun tworzymy cosplayowy duet o nazwie Fighting Patriarchy by Moonlight Cosplay Duo. Poza wszystkimi możliwymi wersjami Haruki i Michiru (:D) w planach mamy postacie zarówno z mang, jak i z brytyjskich seriali, a nawet z zachodnich kreskówek. Dodatkowo w Lepusie będę udzielać się jako Seiya Kou.


 Po za tym, że jestem fanką Sailor Moon, był jeszcze jeden powód dla którego przygotowałam ten wywiad... Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa! Stanę się czarnowłosą Rei. (灬♥ω♥灬) Przyjęłam propozycję bycia drugą Sailor Mars i tak oto zaczyna się moja przygoda z cosplayem. 
Szykujcie się na mnóstwo zdjęć!  

Uwaga, uwaga!
Jeżeli macie ochotę dołączyć do Nas, przeżyć niesamowitą cosplayową przygodę i poznać wspaniałych ludzi, wystarczy, że napiszecie wiadomość, np. poprzez fanpage Lepus Lunarem (klikamy w nazwę). Świat Sailorek jest ogromny, jest w czym wybierać postać.   

21 komentarzy:

 1. Gratulacje! Jesteś dowodem na to, że marzenia się spełniają♡
  Ja niedawno zaczęłam oglądać Sailor Moon, niestety zabrakło jej w moim dzieciństwie (odezwała się staruszka) i teraz to nadrabiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post :) Nie jestem wielką fanką SM, ale miło się na to wszystko patrzy c:
  Czekam na zdjęcia ~

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pewna, że będziesz wyglądała przecudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej <3 Super jest spełniać swoje marzenie :3 Życzę miłej zabawy i oczywiście czekam na zdjęcia •*•

  meaw-meaw-marshmallow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tez chce do nich dołączyć ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prosta droga, wymaga kontaktu mailowego lub przez fb :) zapraszamy ^_^

   Usuń
 6. Ale super, cieszę się z Twojego szczęścia! ^^ Ja zawsze marzyłam o zrobieniu cosplayu Hotaru, ponieważ to jedna z moich ulubionych postaci, lecz jestem za młoda. Oprócz tego marzę, aby zrobić cosplaye Hiyori Asahiny z Mekakucity Actors, Seisy Mikagury z Mikagura Gakuen Kumikyoku... I jeszcze parę. ^^ Może kiedyś spełnię te marzenia...

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądałyśmy wcześniej ich fb i byłyśmy pozytywnie zaskoczone jak można wspaniale wykorzystać swoje hobby :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O jaaaa! moje serdeczne gratulacje, nie mogę się doczekać efektów na zdjęciach :3

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam takie osoby... Tutaj to coś więcej niż zwykły cosplay. Moja koleżanka jest wielką fanką Sailor Moon C:

  OdpowiedzUsuń
 10. Niesamowity post ! :D. Gratuluję dołączenia do grupy :).

  OdpowiedzUsuń
 11. ale śliczny wygląd bloga *O* +fajny post

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zrobiłaś nagłówek? W jakim programie? :)

   Usuń
 12. Rany, przypomniałam sobie, jak kiedyś sama miałam sailorkową obsesję. To były czasy... ;D
  btw, trochę denerwujący jest ten truskawkowy kursor

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja należę do tego nielicznego grona osób, które Sailorek w dzieciństwie nie oglądało, za to biegało i udawało Wojowniczki z Krainy Marzeń, taka tam miłość do Clampa od najmłodszy lat. + oczywiście Dragon Ball i Rycerze Zodiaku, mój pierwszy tornister do szkoły był z z Dragon Ball, wszystkie dziewczynki cisnęły w księżniczkach, a ja w shounenów klimatach, ale cóż, tak mi zostało do teraz. ^^" W każdym razie powodzenia w cosplayuowaniu, ja kiedyś próbowałam, ale ostatecznie nie było mi to chyba pisane. ^^"

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie mam zielonego pojęcia o co w tym chodzi i kim są te postacie, bo się tym nie interesuję, ale fajnie być w grupie ludzi, która dzieli ze sobą zainteresowania i ma wspólne tematy. Ogólnie to kostiumy mają świetne, choć ja bym się w szycie nie bawiła tylko od razu wszystko kupiła xD
  Gratuluję ci tak dużego kroku w stroną marzeń, jestem już strasznie ciekawa jak będziesz wyglądać "po przemianie" :)
  Zapraszam! zuzu-zuzannaxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja jak miałam 7 lat zawsze bawiłam się w Sailor Moon :D Byłam skazana na Ami, bo jak ona miałam znak zodiaku Panna i tą samą grupę krwi :P

  OdpowiedzUsuń
 16. Grupę LL znam (z sieci) od dawna, a spotkałem na żywo dopiero na tegorocznym Pyrkonie. Co mogę powiedzieć - bardzo pozytywnie nastawieni do świata osoby, nie można się przy nich nudzić. Bardzo się cieszę że poznałem tą grupkę, zwłaszcza że w tym roku spotkaliśmy się już dwukrotnie - na Pyrku i Niuconie, a jest dopiero wrzesień także jeszcze będzie (mam nadzieję) okazja do spotkania. Bardzo fajnie że dołączyłaś do LL - trafiłaś na wg mnie jedną z lepszych grup cosplayowych Sailor Moon.

  Pozdrawiam
  Adahu ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja wiem, że cosplay to zabawa, ale jak widzę takie cosplaye Czarodziejek to.. aż nie wiem co napisać, żeby nie zabrzmiało zbyt złośliwie. Moim zdaniem osoba biorąca się za ten konkretny cosplay którejkolwiek z Czarodziejek powinna mieć idealną figurę oraz dobrze odwzorowany strój i włosy... Tutaj niestety tylko Uran daje radę. Ale nie przejmuj się, to tylko moje zdanie, może dlatego, że to moje pierwsze ulubione anime.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość postaci z anime/gier itp. ma nienaganną figurę. Idąc Twoim tokiem rozumowania, mało osób ma prawo do cosplay'u, a przecież to ma być przede wszystkim dobra zabawa. Jesteśmy największą grupą w Polsce, mamy wspaniałych ludzi i przede wszystkim świetnie się bawimy. No cóż, pozostaje tylko przeprosić, że nie mamy nóg do nieba i anoreksji.

   Usuń

Bardzo dziękuję za komentarz!
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno Cię odwiedzę!
ヾ(◍’౪`◍)ノ゙♡